PRZEGLĄDY ZDROWOTNE


W odpowiedzi na współczesny styl życia oraz potrzeby Naszych Pacjentów, Szpital Specjalistyczny Barska proponuje pakiety zdrowotne, które umożliwią kompleksowe sprawdzenie stanu zdrowia zaledwie w jeden dzień.

Drogi Pacjencie:

Jeżeli chcesz poznać Swój aktualny stan zdrowia a nie masz czasu na wielogodzinne oczekiwanie w przychodniach przygotowaliśmy, właśnie dla Ciebie, unikalne 24 h przeglądy zdrowotne oparte na wiedzy medycznej o najczęstszych problemach zdrowotnych współczesnych czasów.
Możemy zaproponować przeglądy skierowane do Pań planujących dziecko, osób chcących zbadać kondycję swojego serca, czy też chcących poznać stan swojego zdrowia. W zależności od wieku i aktualnych zagrożeń chorobami nasz personel zaproponuje odpowiedni Przegląd Zdrowotny z naszej oferty:

  • Pakiet PRZYSZŁA MAMA
Planujesz w najbliższym czasie zostać mamą. Chcesz, aby czas oczekiwania na ukochane maleństwo był okresem radosnego oczekiwania, niezmąconym obawami o zdrowie Twoje i Twojego dziecka.
Zapraszamy do skorzystania z pakietu Przyszła mama, który to składa się z konsultacji ginekologicznej (wraz z cytologią i USG) poprzedzonej pakietem badań laboratoryjnych takich jak: OB., morfologia, badanie ogólne moczu, glukoza na czczo, oraz testami na toksoplazmozę, różyczkę, cytomegalię, VDRL, HBs, HCV, przeciwciała antykardiolipinowe a także poziomu TSH;
Co bardzo ważne poznasz również swoją grupę krwi.
Wszystkie te badania pomogą ustalić Twój aktualny stan zdrowia oraz pozwolą Ci ze spokojem planować dziecko.
  • Pakiet ZDROWIE PO 50 DLA KOBIET
Czas pomyśleć o zdrowiu! Ciągły brak czasu powoduje, że zapominasz o swoim ciele. Warto poznać swój aktualny stan zdrowia by już dzisiaj zacząć zapobiegać kłopotom czyhającym w przyszłości.
Proponujemy Ci konsultacje u specjalisty kardiologa i ginekologa (wraz z cytologią) poprzedzone badaniami diagnostycznymi: EKG spoczynkowe, USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, pomiar ciśnienia tętniczego oraz badaniami laboratoryjnymi: morfologia, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe, badanie ogólne moczu i krew utajoną w kale.
Podczas konsultacji podsumowującej lekarz internista dokona analizy stanu Twojego zdrowia i wręczy Ci RAPORT O STANIE ZDROWIA wraz z wytycznymi co do dalszego postępowania.
  • Pakiet ZDROWE SERCE
Żyjesz w ciągłym stresie, nie masz czasu na uprawianie sportu, jesteś ciągle zabiegany, nie zwracasz uwagi na zdrowe odżywianie. Czy Twoje serce jest w dobrej formie.
Zapraszamy do skorzystanie z pakietu Zdrowe serce, który to składa się z konsultacji kardiologicznej poprzedzonej badaniami diagnostycznymi takimi jak pomiar ciśnienia tętniczego, EKG spoczynkowe i wysiłkowe, ECHO serca jak również pakietem badań laboratoryjnych w skład, którego wchodzą: morfologia, CRP, glukoza, sód, potas, żelazo, magnez, kreatynina, mocznik, kwas moczowy, lipidogram, poziom TSH a także badanie ogólne moczu.
Choroby układu krążenia są ogromnym problemem dzisiejszego świata. Zrób wszystko aby Twoje serce było zdrowe i służyło Ci wiele długich i szczęśliwych lat.
  • Pakiet ZDROWIE PO 50 DLA MĘŻCZYZN
Czas pomyśleć o zdrowiu! Ciągły brak czasu powoduje, że zapominasz o swoim ciele. Warto poznać swój aktualny stan zdrowia by już dzisiaj zacząć zapobiegać kłopotom czyhającym w przyszłości.
Proponujemy Ci konsultacje u specjalisty kardiologa poprzedzone badaniami diagnostycznymi: EKG spoczynkowe, USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, pomiar ciśnienia tętniczego oraz badaniami laboratoryjnymi: morfologia, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe, badanie ogólne moczu i krew utajoną w kale.
Pamiętaj!
Każdy mężczyzna po 50 roku życia nie może zapominać o swoim zdrowiu intymnym.
Przegląd obejmuje również konsultację lekarza urologa a badania laboratoryjne obejmują oznaczeniu poziomu antygenu prostaty (PSA) w celu zdiagnozowania przerostu gruczołu krokowego lub w skrajnych przypadkach nowotworu.
Podczas konsultacji podsumowującej lekarz internista dokona analizy stanu Twojego zdrowia i wręczy Ci RAPORT O STANIE ZDROWIA wraz z wytycznymi co do dalszego postępowania.
  • Pakiet ZDROWIE PO 30 DLA KOBIET
Skończyłaś 30 lat, czas zadać o zdrowie. Właśnie teraz powinnaś poznać Swój aktualny stan zdrowia aby móc wcześnie zareagować i ustrzec swój organizm przed zagrożeniami.
Proponujemy ci konsultacje w kardiologa i ginekologa ( wraz z cytologią) poprzedzone badaniami diagnostycznymi: RTG klatki piersiowej, EKG spoczynkowe, USG jamy brzusznej, pomiar ciśnienia tętniczego oraz badaniami laboratoryjnymi: morfologia, glukoza, lipidogram, badanie ogólne moczu. Podczas konsultacji podsumowującej lekarz internista dokona analizy stanu Twojego zdrowia i wręczy Ci RAPORT O STANIE ZDROWIA wraz z wytycznymi co do dalszego postępowania.
Pamiętaj! Lepiej zapobiegać niż leczyć.
  • Pakiet ZDROWIE PO 30 DLA MĘŻCZYZN
Skończyłeś 30 lat, czas zadać o zdrowie. Właśnie teraz powinieneś poznać Swój aktualny stan zdrowia aby móc wcześnie zareagować i ustrzec swój organizm przed zagrożeniami.
Proponujemy ci konsultacje w kardiologa poprzedzoną badaniami diagnostycznymi: RTG klatki piersiowej, EKG spoczynkowe, USG jamy brzusznej, pomiar ciśnienia tętniczego oraz badaniami laboratoryjnymi: morfologia, glukoza, lipidogram, badanie ogólne moczu. Podczas konsultacji podsumowującej lekarz internista dokona analizy stanu Twojego zdrowia i wręczy Ci RAPORT O STANIE ZDROWIA wraz z wytycznymi co do dalszego postępowania.
Pamiętaj! Lepiej zapobiegać niż leczyć

WAŻNE!
Jeżeli okaże się, że będziesz potrzebował leczenia lub opieki lekarzy specjalistów możemy zaproponować Ci leczenia w ponad 20 poradniach specjalistycznych.
Oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze.
Kompleksowe przeglądy są zdecydowanie tańsze niż każde badanie wykonane oddzielnie.